DRUMFIT - NOVĚ!

                  Výsledek obrázku pro paličky drumfit
 
 
DrumFit® je lekce, ve které se vybijete ze špatné nálady a zkusíte si zcela nový styl cvičení. Na lekcích se cvičí se speciálními fitness paličkami. Základními kroky a cviky na lekci DrumFit® jsou různé výpady do stran, vzad, skvoty (hluboké podřepy), zanožování či unožování. Cvičení probíhá na motivující a energickou hudbu středního tempa. Už z vyjmenovaných cviků vyplívá, že lekce je zaměřená na hýždě a stehna. Pevnější zadeček snad už mít ani nemůžete. Práci hýžďových a stehenních svalů si potvrdíte hned druhý den, kdy vyrazíte po schodech do práce. Intenzivní trénink na spodní část těla prokládáme posilováním přímých i šikmých břišních svalů, středu těla a rukou. Ve cvičení se střídá vysoká a nízká tepová frekvence, čímž se docílí zrychlení metabolismu a spalování tuků probíhá nejen při lekci, ale zejména po jejím ukončení. Výsledkem je vyšší fyzický výkon, spalování tuků a viditelné zformování hýždí.
 
 
Hlavní výhody lekce:
  • cvičení je zábavné a jedinečné
  • vypracovaný zadeček
  • vyšší fyzický výkon
  • posílení zádových svalů
  • spalování i po lekci
  • vysoký energetický výdej a vysoká motivace
 

Při cvičení lekce DrumFit® propotíte vše, co máte na sobě, ale odcházet budete s úsměvem na tváři. Kde jinde se Vám poštěstí mlátit kolem sebe a spálit při tom mraky kalorií.

 

 

Co potřebujete na lekci:

Na cvičení doporučujeme pohodlé sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv. Dále alespoň 0,75 l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na osušení během lekce.


 

 

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO  16:00 - 20:15

ÚT  16:00 - 20:15

ST  16:00 - 20:15

ČT  16:00 - 20:15

PÁ  17:00 - 20:15

SO     zavřeno 

NE   9:00 - 11:00/  16:00-20:00

       

 

Mezi hodinama je fitness studio zavřené.

Pokud by jste chtěli zakoupit permanentku, kredity atd. Předem volejte!

Děkujeme Fitness studio B

   

www.artemis-liberec.cz